Hezonja odličan u pobjedi Magica, Bogdanović podbacio u porazu Pacersa

4. travnja 2018. - 13:16

Pobjednički niz košarkaša Indiana Pacersa zaustavljen je na brojci pet, bolji od njih su u noći s utorka na srijedu bili Denver Nuggetsi koji su slavili na svom parketu sa 107-104, a hrvatski reprezentativac u dresu Pacersa Bojan Bogdanović utakmicu je završio sa 11 koševa (šut za dva 1-7, trica 3-5), tri skoka te po jednom asistencijom i blokadom za 31 minutu provedenu na parketu.

Iako je na kraju završilo sa samo tri razlike, Denver je kontrolirao rezultat tijekom čitave posljednje četvrtine, a ovom je pobjedom produžio nadu u plasman u doigravanje. Još je jednu odličnu utakmicu odigrao srpski centar u redovima Nuggetsa Nikola Jokić koji je ubacio 30 poena uz 6 skokova i 7 asistencija, a veliku pomoć dobio je i od Willa Bartona koji je postigao 26 pogodaka uz 10 skokova. Kod Pa...

25. travanj 2024 08:10