Veličanstveni Bogdanović odveo Pacerse do pobjede

Piše (H)
21. travnja 2018. - 16:53
Bogdanović

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je najzaslužniji za 92-90 pobjedu Indiana Pacersa protiv Cleveland Cavaliersa u trećoj utakmici prvog kruga doigravanja NBA lige kojom su Pacersi poveli sa 2-1 u pobjedama u seriji koja se igra na četiri pobjede, on je za 35 minuta provedenih na parketu postigao 30 koševa (šut za dva 4-8, trica 7-9, slobodna bacanja 1-3) uz četiri skoka.

Tri od sedam trica Bogdanović je pogodio u posljednjih 6:10 minuta utakmice, a u tom je razdoblju naš reprezentativac postigao 12 od ukupno 15 poena svog sastava, a sa 30 ubačaja postavio je svoj najbolji učinak u karijeri u posezoni.

Bogdanović je sredinom četvrte četvrtine u razmaku od samo 29 sekundi pogodio dvije uzastopne trice s iste pozicije na desnom krilu, a prilikom jednog od...

25. travanj 2024 19:24