Košarkaneizvjesno na gripama

Splićanke nisu uspjele do senzacije

26. travnja 2018. - 00:37

Splićanke nisu uspjele polufinalnu seriju odvesti još jednom u Zagreb, u treću utakmicu, finale su izborile košarkašice Medvešćaka, ali malo je nedostajalo da se na Gripama dogodi senzacija.

Uspjele su se Splićanke nakon čak 32 koša zaostatka u završnici primaknuti na samo minus tri, ali ipak nisu uspjele napraviti potpuni preokret.

Slično kao i u neizvjesnoj prvoj utakmici u Zagrebu, i u Splitu su se braniteljice naslova (osvojile su četiri titule u nizu) morale namučiti da dođu do pobjede. Djevojke trenera Borana Grgina nisu im se uspijevale suprotstaviti u prvom poluvremenu pa je na kraju prve četvrtine bilo 13:34, a najvećih minus 32 (25:57) u 24. minuti.

U tim trenucima ništa nije dalo naslutiti dramu. No, nisu se Splićanke predavale i u zadnjih petnaestak minuta umal...

20. travanj 2024 08:51