Warriorsi izborili sedmu utakmicu u Houstonu: pogledajte nevjerojatan povratak nakon 17 koševa minusa

27. svibnja 2018. - 16:51

Branitelji naslova prvaka Golden State Warriorsi su sinoć u petoj utakmici finala Zapadne konferencije svladali Houston Rocketse 115-86 na  svom terenu i izjednačili u seriji na 3-3.
Sedma odlučujuća utakmica igra se ponedjeljak u Houstonu, a pobjednik će igrati protiv boljeg iz ogleda između Boston Celticsa i Cleveland Cavaliersa koji su također izjednačeni u seirji na 3-3,  Iako su na kraju prve četvrtine gubili sa 17 razlike u nastavku su polako počeli preuzimati kontrolu  i na poluvremenu smanjili zaostatak na deset razlike najviše zahvaljujući Klayu Thompsonu koji je zabio devet trica i na kraju bio najučinkovitiji strijelac sa 35 poena. U zadnjih 12 minuta Golden State je nadigrao Houston 31-9.
Osim Thompsona, kod Warriorsa su se istaknuli i Stephen Curry sa 29 koše...

25. travanj 2024 14:56