KošarkaBravo!

Žuti uvjerljivo i do treće uzastopne pobjede

6. listopada 2018. - 22:10
split_vrsac4-270918

Treću uzastopnu pobjedu upisali su košarkaši Splita na početku sezone, nakon dvije u drugoj regionalnoj ligi i startnu u domaćoj HT Premijer ligi.

Dvije jako dobre četvrtine, druga i treća, te odlični Amerikanac Jamel Morris (čak 75 posto šuta za tricu, šest ubačaja iz osam pokušaja), bili su Splitu i više nego dovoljni za glatku pobjedu. Zvono za uzbunu zazvonilo je na startu druge dionice kada je Garafolić okončao seriju 11:0 domaćih i zabio za 28:16 za Hermes.

U toj prvoj četvrtini Splićani su igrali mlaku, neaktivnu obranu, a raspucao se Mileković (tri trice u prvih deset minuta). No, u drugoj i trećoj četvrtini bilo je to posve drugo lice sastava trenera Vladimira Anzulovića.

Više nisu dali disati Zagrepčanima, pogotovo Milekoviću i Rogiću, a na krilima raspolož...

20. travanj 2024 05:56