Košarkabajkovit ulazak

Košarkašice Splita upisale i četvrtu pobjedu na početku sezone i ostale same na vrhu

30. listopada 2018. - 10:33

Nastavlja se bajkovit početak sezone za košarkašice Splita. Nakon što su u 2. kolu Prve lige iznenadile aktualne prvakinje iz Medveščaka, u gostima su svladale i Pulu pa su sada same na vrhu tablice s omjerom 4-0! Splićanke ove sezone misle ozbiljno.

Splićanke su vodile cijelu utakmicu, krajem treće četvrtine i najvećih 13 razlike (64:51), no Puljanke su u završnici stigle na samo tri koša minusa (79:76). Ulaskom u posljednju minutu imale su i napad, no tada je Nina Dedić blokirala najbolju igračicu Pule i cijele lige Ivanu Tikvić. Dedić je potom izborila i pogodila oba slobodna bacanja, kasnije je dodala još jedno i pred kraj „dvicu“ za potvrdu pobjede.

Dedić je utakmicu završila s 15 poena, 7 skokova i 8 iznuđenih prekršaja, a najučinkovitija u redovima Splita bila...

24. travanj 2024 20:17