KošarkaHT Premijer liga

'Luda' utakmica na Baldekinu, puna nevjerojatnih preokreta: domaćin prekinuo neugodan niz od tri poraza

2. studenog 2018. - 21:28
sibenik_alkar07-021118

Kakva "luda" utakmica na Baldekinu, puna nevjerojatnih preokreta. Na koncu, vrlo vrijednu pobjedu slave "narančasti", za prekid neugodnog niza od tri poraza. S druge strane, puno razloga za nezadovoljstvo imaju Sinjani, jer su većim dijelom utakmice izgledali kao bolji takmac. Ipak, poslije dalmatinskog derbija njima ostaje puno više briga, budući da su oni upali u seriju od tri neuspjeha.

Alkar je u konopcima držao Šibenik sve do konca treće četvrtine. Točnije, na tri minute i 46 sekundi do isteka treće dionice gosti su vodili 62:53. Više od devet koševa prednosti, Šibenčane je mogao brinuti način na koji su "alkari" držali vodstvo. Međutim, tada momčad trenera Srđana Helbicha upada u "crnu rupu". Idući koš postigli su 20 sekundi prije kraja treće četvrtine, bio je to ubačaj Marića ...

24. travanj 2024 01:43