Košarkagostovanje u zagrebu

Teškom mukom i u posljednjim sekundama Žuti došli do pobjede, Kedžo preuzeo odgovornost kad je bilo najpotrebnije

Piše V.B.
3. studenog 2018. - 21:34

Košarkaši Splita u Zagrebu svladali su novog prvoligaša Bosco i poboljšali omjer na 4-1, dok su Zagrepčani na 0-5.

Početnih 25:12 i potom 70:58 iz prvog napada posljednje četvrtine nisu bili dovoljni „žutima“ za mirnu završnicu. Ponovno su zakomplicirali već dobiveni susret.

Košem Koraća domaćin je minutu i pol prije kraja izjednačio na 75:75, no dva centra - kapetan Mateo Kedžo i Amerikanac Michael Cobbins - pobrinuli su se da pobjeda ode put Splita.

Kedžo je u zadnjoj minuti uspješno riješio oba splitska napada, a Cobbins je deset sekundi prije kraja blokirao Koraća koji je tražio tricu za pobjedu.

Baš kao nedavno u Nikšiću protiv Sutjeske, Kedžo je preuzeo odgovornost kad je bilo najpotrebnije i nije zakazao.

22. travanj 2024 20:05