Košarkaiznad obruča

Primorska ostala na vrhu bez poraza: zadnje tri i pol minute 'žuti' ostali bez koša

15. studenog 2018. - 21:31
split_borac5-071118

Dugo su ovaj put kao gosti splitski "crni" i sa skraćenom rotacijom bili u igri kod lidera koji je ipak i nakon ovog kola ostao jedina neporažena momčad lige. Primorska je susret u svoju korist prelomila serijom 9-0 u zadnjih tri i pol minute kada su Splićani, koji su dobrim dijelom susreta još bili i opterećeni osobnim pogreškama, ostali bez postignutog koša.

U prvoj četvrtini Split je imao i deset koševa viška, semafor je pokazivao rezultat 11:21, ali se ta prednost istopila već na startu druge četvrtine. Potom su se gosti iz grada pod Marjanom ponovno odlijepili na 30:38, ali ovaj put je i prije kraja četvrtine Primorska sustigla zaostatak. U drugom poluvremenu situacija se okrenula. Domaći su držali vodstvo, u nekoliko navrata u obostrano nervoznoj trećoj četvrtini imali su i...

18. travanj 2024 15:23