Odlična partija Hezonje nije pomogla Knicksima na gostovanju, Šarić solidan u pobjedi protiv Spursa

29. studenog 2018. - 10:39

Mario Hezonja je sinoć odigrao odličnu utakmicu, prvi put otkako je u prvoj postavi New York Knicksa i zajedno s Enesom Kanterom bio je najbolji strijelac sa 17 pogodaka iako je njegova momčad poražena na gostovanju u Philadelphiji.

Philadelphia 76ers su sa 117-91 pobijedili gostujuće Knickse, a Hezonja je u 20 minuta na terenu zabio 17 koševa (šut iz igre 5/17, trice 2/6) i upisao pet skokova, jednu asistenciju i četiri ukradene lopte. Kanter je također ubacio 17 koševa i tome je dodao šest skokova.

Kod Philadelphije najbolji je bio Joel Embiid sa 26 koševa, 14 skokova i sedam asistencija.

Solidan učinak sinoć je upisao Dario Šarić čiji su Minnesota Timberwolves kod kuće s visokih 128-89 pobijedili San Antonio Spurse. Šarić je odigrao 17 minuta za Minnesotu i upisao je deset ...

16. travanj 2024 06:40