Veliki povratak Minnesote protiv Houstona, 12 koševa Šarića

4. prosinca 2018. - 10:35
sar00

Dario Šarić je sinoć u pobjedi svojih Minnesota Timberwolvesa nad Houston Rocketsima 103-91 zabio 12 koševa, dok je Mario Hezonja u porazu New York Knicksa ubacio devet koševa.

Minnesota je slavila kod kuće iako je u prvom poluvremenu zaostajala 19 koševa, a do pobjede ju je predvodio Karl-Anthony Towns sa 24 koša, 11 skokova i tri ukradene lopte. Šarić je odigrao 21 minutu i uz šut iz igre 4/8 (trice 2/3) ubacio 12 koševa, dodavši tome jednu asistenciju. Andrew Wiggins je dodao 16 koševa za Minnesotu kojoj je ovo peta pobjeda u šest utakmica.

James Harden je sa 29 ubačaja i osam asistencija bio najbolji u redovima Houstona koji je u zadnjoj četvrtini zabio svega devet koševa. Clint Capela je zabio 24 koša za Rocketse.

Washington Wizards su sa 110-107 nadigrali New York...

25. travanj 2024 10:06