Indiani treća uzastopna pobjeda, Bogdanović vrlo dobar

9. prosinca 2018. - 17:29
Bogdanović

Košarkaši Bostona u noći sa subote na nedjelju slavili su u Chicagu sa 133-77, a tih 56 koševa prednosti je najuvjerljivija pobjeda u povijesti Celticsa, kojom su izjednačili najveću pobjedničku razliku gostujuće momčadi u utakmicama osnovnog dijela NBA lige, te ujedno nanijeli najteži poraz Bullsima otkako postoje.

Već početak utakmice je dao naslutiti u kojem će smjeru ići ovaj dvoboj, jer je Boston u početnih šest minuta napravio seriju 17-0, a Bullsima je za prvi koš iz igre trebalo gotovo sedam minuta. Na poluvremenu je bilo +21 za Celticse, a onda je do kraja dvoboja prednost gostiju samo rasla. Boston je posljednju četvrtinu dobio sa 40-17.

Nedavno postavljeni trener Chicaga Jim Boylen u posljednjih je 21 minutu dvoboja na parket poslao rezerviste, a sve najbolje ...

19. travanj 2024 19:58