Košarkakome to treba

Cirkus sinjskih košarkaša na Gripama: Alkari, interne probleme riješite sami sa sobom

24. prosinca 2018. - 11:00
sibenik_alkar14-021118

Izgubit utakmicu 48 koševa razlike (97:49), a da razlog sramote nije rezultat je prava umjetnost. A to je uspjelo Alkaru. Sinjani su kod ionako velikog favorita Splita (cijeli susret nisu ni ulazili Kedžo i Morris) stigli drastično oslabljeni, bez Kanaeta, Vučića, Svaline, ali i bez dovoljno poštovanja prema sportskom duhu, protivniku, navijačima...

Najviše svojim Maliganima koji ih nisu prestali bodriti do kraja susreta.

I kada je imao lošiji sastav i više problema, Alkar se protiv svakoga borio, ginulo se. Na Gripama je izgledao kao razbijena vojska, kao da se predao i prije susreta. Imali su devet izgubljenih lopti u prvoj četvrtini, pucali su trice na počecima napada kao da su Steph Curry, a u prvoj četvrtini zabili su šest, do poluvremena samo 18 koševa.