Košarkasvi na gripe

Mladi košarkaši Splita otvorili HEP turnir europskih prvaka za juniore pobjedom nad Budućnosti, danas je na redu Cibona

Piše PSD
28. prosinca 2018. - 15:16

Odlična košarka viđena je jučer,  prvog dana 4. HEP turnira Europskih prvaka za juniore što se do 29. prosinca u organizaciji KK Splita održava na Gripama.

U prvoj utakmici 1. kola Split je svladao Budućnost sa 78:63 (19:24, 25:10, 20:12, 14:17). Domaćini su, koje s klupe vodi Mile Karakaš, startali bojažljivo, ali u drugoj četvrtini su odigrali onu igru koju najbolje znaju, agresivnu, dinamičnu, s puno kontri i odlijepili su se rezultatski.

Briljirao je kapetan juniorske reprezentacije Hrvatske Viktor Šarić, koji je za 30 minuta provedenih na parketu ubacio 27 poena, imao 15 skokova, 3 asistencije i 2 blokade, a na njemu je napravljeno 6 prekršaja. Odličnom Šariću svako malo pridružio bi se poneki od suigrača i to je bilo dovoljno za otvarajuću pobjedu "Žutih" na 4. HEP tur...

19. travanj 2024 03:51