Košarkaiznad obruča

Rogaška im nije dobro sjela: 'žuti' ubilježili drugi uzastopni poraz u drugoj ABA ligi

Piše V.B.
3. siječnja 2019. - 23:21
3N6Q7322.JPG

Drugim uzastopnim porazom u Drugoj ABA ligi košarkaši Splita ponovno su propustili priliku probiti se na četvrto mjesto koje vodi u polufinale. Na gostovanju u Rogaškoj Slatini kod Rogaške izgubili su 74:69 (16:18, 20:14, 14:22, 24:15).

Ponovno su „žute“ koštale crne rupe, kojih nikako da se ove sezone riješe. Primjerice, posljednje tri minute prvog poluvremena ostali su bez koša, a onda su nakon vodstva 54:47 u trećoj četvrtini opet upali u krizu i Rogaška je okrenula na 63:57. Split je smanjio na 68:67, no završnica je pripala domaćinu. Sarajlija i Šantelj potvrdili su trijumf Rogaške koja je do tada izgubila 11 od prethodnih 13 utakmica.

Splitov trener Vladimir Anzulović u najavi je susreta rekao kako je važno iskontrolirati skok, no zapravo je najviše problema bilo u l...

24. travanj 2024 04:29