Bogdanović najučinkovitiji u visokoj pobjedi Pacersa, Šarić se vratio u Philadelphiju i doživio težak poraz

16. siječnja 2019. - 11:05

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je sinoć bio najučinkovitiji igrač Indiana Pacersa u pobjedi od 131-97 nad Phoenix Sunsima, dok je Dario Šarić upisao 11 koševa u porazu Minnesota Timberwolvesa od Philadephia 76ersa, a Zubac sedam koševa u pobjedi svojih LA Lakersa.

Bojan Bogdanović je zabio deset od ukupno 20 koševa u prvih 4:14 minuta utakmice, a Indiana je u prvoj četvrtini stvorila prednost od 19 koševa. Uz šut iz igre 7/12 i trice 3/5 Bogdanović je još upisao pet skokova i tri asistencije. Tyreke Evans je također ubacio 20 koševa uz četiri skoka za Pacerse, a Myles Turner 18.

T.J. Warren je predvodio Sunse sa 18 koševa, a Dragan Bender je u pet minuta ostao bez pogodaka (šut iz igre 0/1).

Dario Šarić se sinoć vratio u Philadelphiju gdje su od njegovih Minneso...

25. travanj 2024 02:26