Zubac ponovno oduševio u dresu Lakersa, pobjedu Warriorsa obilježio je sjajni Thompson

22. siječnja 2019. - 10:24

Ivica Zubac je sinoć bio najučinkovitiji igrač Los Angeles Lakersa u porazu od Golden State Warriorsa sa 18 koševa, dok je Ante Žižić odigrao solidno u porazu svojih Cleveland Cavaliersa upisavši 13 koševa.

Golden State Warriors su u gostima svladali Los Angeles Lakerse sa 130-111,a Ivica Zubac je bio najbolji strijelac poražene momčadi sa 18 koševa uz sjajan šut iz igre 7/8. Tome je dodao četiri skoka i jedan blok.

No večer i pobjedu Warriorsa obilježio je sjajni Klay Thompson koji je utakmicu završio sa 44 poena, od čega je zabio 23 u trećoj četvrtini. Thompson je pritom izjednačio rekord zabivši prvih deset trica iz isto toliko pokušaja.

Thompson je najprije pogodio tri trice u prvom poluvremenu da bi onda sljedećih sedam zabio u trećoj četvrtini. Tako se izjedn...

19. travanj 2024 09:19