Bogdanović rastavio Denver i zaključio: Nisam više htio u igru...

Piše SN
25. ožujka 2019. - 20:07
Bogdanović

Bojan Bogdanović je kroz tri četvrtine rastavio Denver u jednoj od svojih najboljih utakmica ikad  u NBA ligi

Povratak s turneje po Zapadu djelovao je izuzetno poticajno na Bojana Bogdanovića, koji je u nedjelju navečer po hrvatskom vremenu, odnosno rano poslijepodne u Indianapolisu stavio 26 poena do kraja prvog poluvremena u kojem nije promašio (10-10 iz igre, četiri trice, 2-2 slobodno bacanja) i zaključio utakmicu s 35, drugim najboljim učinkom u dresu Pacersa nakon 37 posljednjeg dana veljače protiv Wolvesa.

Tada Bogdanoviću nije trebalo niti 30 minuta, da bi sada odigrao manje od 26. Zato jer su Pacersi potpuno razbili Nuggetse, momčad koja kandidira za “jedinicu” na Zapadu i na impresivan način prekinuli niz od četiri poraza, tek drugi takav ove sezone.