Košarkaupisao se u povijest

Nevjerojatna utakmica Marija Hezonje, postao drugi Hrvat s triple-double učinkom, Šarić i Bender odlični u pobjedama svojih momčadi

6. travnja 2019. - 12:40

Mario Hezonja postao je drugi hrvatski košarkaš koji je ostvario "triple-double" učinak u NBA ligi postigavši 16 koševa uz 16 skokova i 11 asistencija u 96-120 porazu New York Knicksa na gostovanju kod Houston Rocketsa, prije Hezonje samo je Toni Kukoč i to u četiri navrata uspijevao ostvariti takav domet.

Dvoboj Rocketsa i Knicksa ustvari nije ponudio nikakvu neizvjesnost, domaći je sastav već u prvom poluvremenu ostvario i 30 pogodaka prednosti, a u trećoj četvrtini razlika se popela do najvećih 42 prije no što su gosti u posljednjih 12 minuta ublažili poraz.

Rocketse je do pobjede kojom su učvrstili treće mjesto u Zapadnoj konferenciji predvodio James Harden sa 26 koševa i po osam skokova i asistencija, dok je Hezonja iskoristio izostanak Mudiaya, Smitha, Ntilikine i Vonl...

19. travanj 2024 09:44