Napeto je u doigravanju: Sixersi i Blazersi izborili sedme utakmice

10. svibnja 2019. - 12:39

Košarkaši Philadelphia 76-ersa i Portland Trail Blazersa izborili su odlučujuće sedme utakmice protiv Toronto Raptorsa, odnosno Denver Nuggetsa u dvobojima drugog kruga doigravanja NBA lige zahvaljujući domaćim pobjedama u šestim utakmicama, Sixersi su svladali Raptorse sa 112-101, a Blazersi Nuggetse sa 119-108.

U Philadelphiji su domaćini kontrolirali utakmicu čitavim njezinim tijekom, u drugoj četvrtini su imali 19 pogodaka prednosti (42-23), na kraju treće četvrtine 20 poena "viška" (87-67), a 10-ak minuta prije kraja i najvećih 24 razlike (93-69) pa su gosti u samoj završnici uspjeli tek ublažiti poraz.

Domaće je do pobjede predvodio Jimmy Butler sa 25 koševa, a napokon je odličnu utakmicu odigrao i Ben Simmons sa 21 ubačajem, osam skokova i šest asistencija. Simmons ...

20. travanj 2024 03:58