Košarkačetvrti čin

Rimac uvjeren u plasman u finale doigravanja: Ne očekujem laganu utakmicu, ali kvaliteta je na našoj strani

13. svibnja 2019. - 19:14
cedevita5-110519

Trener Cedevite Slaven Rimac uvjeren je da će u srijedu u četvrtoj utakmici polufinala doigravanja prvenstva Hrvatske njegovi igrači pružiti puno bolju igru i plasirati se u finale.

- Ne očekujem laganu utakmicu, ali kvaliteta je na našoj strani. Imamo 12 igrača na rosteru od kojih svaki može dati kvalitetan doprinos. Moramo biti koncentriraniji i puno bolji u obrani. Vjerujem da ćemo vidjeti bolju Cedevitu negoli u Zadru i plasirati se u finale - izjavio je u ponedjeljak Slaven Rimac.

Košarkaši Zadra u subotu su u Višnjiku u neizvjesnoj završnici svladali Cedevitu sa 85-83 (49-35), te su u seriji na tri pobjede smanjili zaostatak na 1-2. Zadrani su dominirali tri četvrtine, u trećoj dionici imali su i 22 koša prednosti, a u posljednjih deset minuta ušli su sa 17 koševa viška (73...

20. travanj 2024 04:02