Košarkasp u košarci

'Ovo je je**na sramota!': Australski Hrvat izgubio živce pred kraj polufinalne utakmice i sugerirao da su suci primili mito

Piše SN
13. rujna 2019. - 15:24

Španjolski košarkaši igrat će u finalu Svjetskog prvenstva nakon što su u polufinalu u Pekingu nakon dva produžetka svladali Australiju s 95:88 (22-21, 10-16, 19-18, 20-16; 9-9, 15-8). U drugom polufinalu u 14 sati igraju Francuska i Argentina.

Španjolci u spektakularnom polufinalu svladali Australiju nakon dva produžetka

Španjolci su prvi finalisti SP-a nakon što su u dramatičnoj utakmici nakon dva produžetka i 50 minuta velike borbe slavili protiv Australije.

Australci su u svom prvom polufinalu "mundobasketa" u povijesti izgledali jako dobro, vodili su veliku većinu utakmice, ali u završnicama regularnog dijela i prvog produžetka nisu iskoristili napade za pobjedu. Španjolci su nakon prve četvrtine prvi puta poveli tek osam sekundi prije kraja, a ta je situacija izazvala  kont...

20. travanj 2024 01:14