Košarkabistavi gabrić

Žuti stigli do pobjede u furioznom drugom poluvremenu

16. listopada 2019. - 22:57
split_skrljevo64-121019

Kakva je dva dijametralno suprotna lica pokazao Split u prvom odnosno drugom poluvremenu najbolje govori podatak da je više koševa točnije 28 zabio u na kraju ključnoj trećoj četvrtini u kojoj je napravio preokret, nego zajedno u prve dvije kada ih je postigao 27! A od 12. minute "žuti" su do kraja susreta ukupno primili samo 35 koševa.

Prvih 20 minuta u potpunosti je pripalo gostima. Bilo je to jedno od najlošijih poluvremena "žutih" u posljednje vrijeme, blijedo, s mnogo pogrešaka. Niti su izgledali kao momčadi, niti je u njoj bilo ijednog raspoloženog pojedinca.

U prvom dijelu šut za tri Splita bio je 0-9, a neriješiva enigma domaćinu bio je Miloš Popović. U prvih 11 minuta susreta robusna četvorka Lovćena imala je isto toliko koševa, šest skokova, te po dvije asistencije ...

20. travanj 2024 03:13