Košarkazahuktali lakersi

Zanimljiva noć na NBA parketima, Davis ubilježio 40 poena i 20 skokova, Hrvati nisu bili u akciji

30. listopada 2019. - 11:36

Sinoć su u NBA odigrane tri utakmice, Atlanta Hawks su izgubili od Miami Heata, LA Lakers su bili bolji od Mempohis Grizzliesa, a Dallas Mavericks od Denver Nuggetsa.

Miami Heat je sa 112-97 pobijedio gostujuće Atlanta Hawkse koji su zbog ozljede ostali bez Traea Younga.

Najbolji strijelac utakmice bio je Atlantin John Collins sa 30 koševa, a rookie Miamija Tyler Herro je 19 od svojih ukupno 29 koševa ubacio u drugoj četvrtini. Jimmy Butler je dodao 21 koš za Miami kao i Goran Dragić.

Young je ozlijedio desni zglob nešto manje od deset minuta prije kraja druge četvrtine nakon čega se više nije vraćao u igru.

LA Lakersi su kod kuće sa 120-91 nadigrali Memphis Grizzliese, a do pobjede ih je predvodio Anthony Davis sa 40 koševa i 20 skokova u 31 minutu koliko je proveo na terenu. ...

19. travanj 2024 19:26