Košarkabrži od sirene

Digao cijelu dvoranu na noge: Bogdanović tricom osigurao pobjedu Utahu, Lillardovih 60 koševa u porazu Portlanda

9. studenog 2019. - 17:09

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je zabio tricu na zvuk sirene za kraj utakmice kojom je osigurao pobjedu  od 103-100 Utah Jazzu nad gostujućim Milwaukee Bucksima, a osim toga je bio najbolji pojedinac pobjedničke momčadi. Bogdanović je u 38 minuta na terenu zabio 33 koša (šut iz igre 9/19, trice 5/10) i upisao pet skokova.

Za Jazz je ovo druga pobjeda zaredom, a Bucksi, koji su zaostajali 22 koša u prvom poluvremenu i na odmor otišli s 20 koševa zaostatka, upisali su prvi poraz nakon četiri pobjede. U zadnjih 90 sekundi utakmice Utah je ispustio prednost od osam koševa. Eric Bledsoe je zabio prva četiri koša u seriji Milwaukeeja prije polaganja Sterlinga Browna kojima su Bucks došli na 100-98. Bogdanović je tada promašio tricu, a Rudyju Gobertu je sviran prekršaj. Khris Mi...

19. travanj 2024 16:21