Košarkaboston do devete pobjede u nizu

Fantastični Harden vodio Houston do pobjede nad Clippersima, Hezonja dobar u porazu od prvaka

14. studenog 2019. - 09:51

James Harden je postigao 47 koševa u pobjedi košarkaša Houstona nad Los Angeles Clippersima 102-93, a u gostujućoj momčadi je Ivica Zubac za 10 minuta u igri postigao sedam koševa uz četiri skoka i dvije asistencije.

Portland je kod kuće poražen sa 106-114 od aktualnih prvaka Toronto Raptorsa. Mario Hezonja je za Trail Blazerse ubacio 10 koševa te imao šest skokova za 14 minuta na parketu.

Boston je kao domaćin svladao Washington sa 140-133 i tako stigao do devete uzastopne pobjede. Celticsi su s učinkom 9-1 trenutačno najuspješnija momčad NBA lige, a na Zapadu su u vodstvu Los Angeles Lakersi sa 9-2 koji su u noći sa srijede na četvrtak kao domaćini svladali Golden State sa 120-94.

19. travanj 2024 04:49