Košarkagrgurević kritičan

Split uvjerljivo pobijedio Alkara na Gripama, Marčinković i Cunnighamn prelomili utakmicu

16. studenog 2019. - 23:38

Dva dana nakon bolnog poraza od Borca na Gripama košarkaši Splita zavidali su rane pobijedivši glatko u svom domu Alkar. Otpor Sinjana, koji su bili rasterećeni s obzirom na tri pobjede ostvarene do sada, trajao je nekih 15 minuta, a onda je uslijedila serija 11:0 kojom su „žuti“ otišli na 38:26. Do odlaska na odmor ta se prednost još malo povećala, a kad je u 26. minuti domaćin prvi put otišao na preko 20 razlike (61:40) utakmica je bila riješena.

U razdoblju dok se utakmica još lomila Split su predvodili Marčinković i pomalo neočekivano Amerikanac Cunningham koji je do sada ostao dužan, a u završnici, kada više nije bilo rezultatske neizvjesnosti, trpao je Bajo koji je s 18 koševa bio najefikasniji među „žutima“. Perković je s 15 poena, 9 skokova i 7 asista bio nadomak „...

19. travanj 2024 23:16