Košarkatraje post

Dželalija ni u trećem pokušaju nije se osladio pobjedom pred domaćim navijačima: Bez riječi sam, ovo je katastrofa

8. prosinca 2019. - 14:18

Šibenka nije uspjela prekinuti post od pobjeda koji traje još od 25. listopada i slavlja protiv Škrljeva. Ako su porazi od objektivno kvalitetnijih Zadra i Splita bili podnošljivi, onda je ovaj od Osijeka silno neugodan. Osim toga, trener Edi Dželalija ni u trećem pokušaju nije se osladio pobjedom pred domaćim navijačima.

Prvo poluvrijeme je uglavnom bilo u duhu stare dobre kartaške igre 'tko će manje'. Od dva takmaca u toj igri kao da se više trudila Šibenka. Tako su domaćini poslije šest minuta na kontu imali samo šest poena. U 13. minuti gosti su vodili (20:13), ili u 15. (22:15). Uzalud se trener 'narančastih' Edi Dželalija hvatao za glavu od pogrešaka svojih igrača, ali oni nisu prestajali donositi loše odluke. Prava je sreća što ni Osječani nisu bili previše raspoloženi da...

18. travanj 2024 14:42