Košarkatko će kome

Skelin će imati pune ruke posla: Splitov obruč preširok u Širokom, domaćin je pogađao sa svih strana

12. prosinca 2019. - 20:58

Ivica Skelin imat će pune ruke posla. Treću epizodu na klupi Splita otvorio je uvjerljivim porazom u Širokom Brijegu u obrambeno najlošijoj utakmici „žutih” ove sezone. Od energije koju je Skelin tražio nije bilo ni „e”, obranu je njegov tim ostavio kod kuće, a izgubljenih lopti opet je bilo previše. Čak 17, od toga devet u prvoj četvrtini koju je Split izgubio s nevjerojatnih 31:13.

Vođen bivšim igračem Splita Goranom Filipovićem prvak BiH je potpuno pretrčao, nadskakao i nadigrao suparnika. Filipović je susret završio s 29 poena (19 u prvom poluvremenu), šest asistencija, četiri skoka, tri ukradene lopte i bez ijedne izgubljene lopte! S Pecare je ispraćen ovacijama domaćih navijača. Bila je to sjajna partija splitskog razigravača kojega su se na Gripama olako odrekli. Ironičn...

18. travanj 2024 14:33