Bogdanović predvodio Utah do gostujuće pobjede protiv Bullsa, Dončić još jednom pokazao zašto ga navijači obožavaju

3. siječnja 2020. - 11:01

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović predvodio je Utah Jazz do gostujuće pobjede protiv Chicago Bullsa sa 102-98.

Bogdanović je za 34 minute provedene na parketu United Centra zabio 19 koševa uz šut 5-10 za dva, 0-5 za tricu, te 9-9 s linije slobodnih bacanja, te dodao šest skokova i jednu asistenciju. Rudy Gobert je upisao 17 koševa i 12 skokova, a Donovan Mitchell 17 koševa i sedam asistencija.

Bullsi su početkom drugog poluvremena imali 11 koševa prednosti, ali su gosti serijom 24-4 preokrenuli rezultat u svoju korist. Chicago je u završnici uspio izjednačiti na 96-96, ali Jazz je u posljednjim trenucima iščupao pobjedu.

"Svi su napravili nešto u određenom vremenu kako bi nam pomogli u pobjedi," kazao je trener Utaha Quin Snyder nakon četvrte uzastopne pobjede dodavši: &qu...

25. travanj 2024 18:49