EP u Stolnom tenisu: Hrvaticama bronca

6. listopada 2008. - 22:05

Hrvatske stolnotenisačice osvojile su brončanu medalju na Europskom stolnoteniskom prvenstvu u Sankt Peterburgu.

Iako je najavljeno i stoji na web-stranicama prvenstva da se Hrvatska u utorak sastaje u dvoboju za brončano odličje sa Rumunjkama, prema riječima direktora natjecanja Romana Plešea promijenjena su pravila po kojima se ne igra za treće mjesto na Europskim prvenstvima.

Tako su i Hrvatska i Rumunjska osvojile ekipnu broncu, a u finalu u utorak u 14 sati igrati će Mađarska i Nizozemska.

Inače, ranije danas naše stolnotenisačice su u polufinalu poražene od Mađarske sa 3:0.

U prvom dvoboju je Mađarica Krisztina Toth svladala našu najbolju igračicu Tamaru Boroš sa uvjerljivih 3:0 (11:9, 11:7, 11:6), da bi potom Georgina Pota bila bolja od Sandre Paović sa 3:1 (12:14, 11:4...

19. travanj 2024 01:37