Hrvatica šesta na svjetskom kupu u streličarstvu

17. travnja 2008. - 20:21

Ivana Buden osvojila je šesto mjesto u disciplini složeni luk na Drugom Meteskan svjetskom streličarskom kupu u Poreču. Ivana je svoje natjecanje završila u četvrtfinalu protiv Finkinje Anne Laurila.

U finalu ove discipline u subotu će se susresti Nichola Simpson iz Velike Britanije te Amandine Bouillot iz Francuske. Naše reprezentativke Tanja Zorman i Matea Kolarek bile su 17. i 48.

Naši streličari Darko Uidl i Goran Villi natjecanje su završili u 16-ini finala discipline složeni luk na 25., odnosno 32. mjestu, dok je Marko Juranić ispao u ranijem natjecanju, te je bio ukupno 60. U finalu ove discipline susrest će se Roberval Dos Santos iz Brazila i Sergio Pagni iz Italije.

U finalu discipline olimpijski luk za muškarce susrest će se Roman Girouille iz Francuske i Rahul ...

24. travanj 2024 09:08