Mateova i Antina bronca: fantastični rezultati mladih Biograđana na Grand prixu

Piše R.R.
26. siječnja 2017. - 22:45
POBJEDNICKO_POSTOLJE__Grand_Prix_Croatia_2017.688x388_q85_crop_upscale

Karataši biogradskog B osvojili su vije bronce na prestižnom Grand prix Hrvatska turniru održanom u Samoboru na kojem je nastupilo preko 2100 natjecatelja iz 28 država. Mlađi kadet Mateo Mitrović je u kategoriji do 45 kilograma prvu je borbu protiv prvaka Ukrajine dobio uvjerljivo 8:1, te drugu protiv Slovenca 4:0, da bi ga u trećoj borbi zaustavio ovogodišnji prvak iz republike Srpske, ali uz veliku pomoć sudaca. Ni to nije pokolebalo Matea te je u repasažu pobjeđivao sve protivnike s visokim rezultatima uvjerljivim tehničko-taktičkim potezima kojima je pokazao svu ljepotu ovog sporta, te zasluženo osvojio broncu u izuzetno jakoj konkurenciji od 55 natjecatelja i 28 država.

U konkurenciji juniorki Petra Mitrović (preko 59 kg) prošlogodišnja brončana ovaj put je izgubila o...

20. travanj 2024 05:02