Padaju 'glave' nakon šokantnog poraza: otpušten defenzivni koordinator i njegov pomoćnik zadužen za obrambenu liniju

9. veljače 2017. - 14:26
otp00

Samo tri dana nakon šokantnog poraza 28-34 u Super Bowlu u produžetku Atlanta Falconsi otpustili su svog dosadašnjeg defenzivnog koordinatora Richarda Smitha.

Falconsi su sredinom treće četvrtine vodili s naizgled nedostižnih 28-3, ali do kraja utakmice njihova obrana nije uspjela zaustaviti niti jedan napad New England Patriotsa predvođenih quarterbackom Tomom Bradyjem, pa su Patriotsi minutu prije kraja četvrte četvrtine poravnali na 28-28, a u prvom napadu u produžetku New England je postigao polaganje za naslov.

Uz Smitha, koji je bio defenzivni koordinator Falconsa u posljednje dvije sezone, odnosno otkako je dužnost glavnog trenera preuzeo Dan Quinn, otkaz je dobio i njegov pomoćnik zadužen za obrambenu liniju Bryan Cox.

Quinn je odranije znao kako za sljedeću sezonu m...

25. travanj 2024 08:13