Ostalovelika nada hrvatskog taekwondoa

Za ovog mladog Splićanina još ćete čuti - u zadnjih 10 dana osvojio je tri medalje na velikim natjecanjima!

Piše (H)
20. veljače 2017. - 19:37
taekwondo19-121116

Hrvatski taekwondaš Lovre Brečić, član splitskog Marjana, osvojio je tri odličja natri velika natjecanja u posljednjih deset dana.

Nakon bronce na europskom klupskom prvenstvu G1 kategorije, te srebra na G2 natjecanju Turkish openu u kategoriji do 63 kilograma gdje je imao čak 81 protivnika i sedam odrađenih borbi Brečić je na novom G2 natjecanju Egipat open osvojio zlatnu medalju.

U prvom kolu u Luxoru Brečić je svladao Hussama El Amranija 12-5, u drugom je bio bolji od Egipćanina Alya Youssefa 16-11 da bi u finalu Poljak Jaroslaw Mecmajer predao borbu nakon što je kolo prije izbacio prvog nositelja i drugog na svjetskim rang listama Ouahida Brikija.

Brečić je tako turneju završio sa 35,6 osvojenih bodova s kojima će na novim svjetskim rang ljestvicama napredovati do drugog m...

19. travanj 2024 07:35