OstaloŠteta!

Hrvatska izgubila odlučujuću utakmicu

11. travnja 2017. - 21:47
sp051004stankovic2

Hrvatska futsal reprezentacija nije uspjela izboriti direktan plasman na Europsko prvenstvo 2018. u Sloveniji nakon što je u odlučujućem susretu kvalifikacijske skupine 3 izgubila u Kijevu od Ukrajine 1-2.

Hrvatskoj vrsti je za direktan plasman na četvrti uzastopni EURO trebao barem bod, a sada će vizu za Sloveniju morati potražiti u dodatnim kvalifikacijama.

'Mini vatreni' su poveli u 12. minuti golom Franka Jelovčića, no dvije minute kasnije izjednačio je Mikola Biloserkivec. Pobjednički pogodak, koji je Ukrajincima donio prvo mjesto u skupini i plasman na europsku smotru, zabio je Volodimir Razuvanom tri minute prije kraja susreta.

Hrvatska je na otvaranju susreta zaigrala bez suviše rizika svjesna kako i remi donosi prvo mjesto. Domaćin je bio aktivniji i agresivniji i u prvi...

18. travanj 2024 12:01