OstaloPlanirani dvokorak nije se ostvario

Majstorica odlučuje: Splićani izjednačili u zadnjoj sekundi, pa pali u produžetku

Piše (VB)
29. svibnja 2017. - 12:50

Malonogometaši Split Tommyja morat će sutra u majstorici protiv Futsal Dinama tražiti plasman u finale prvenstva Hrvatske, gdje ih čeka Nacional.

Planirani dvokorak nije se ostvario - nakon pobjede na Gripama u prvoj utakmici Splićani su u revanšu u zagrebačkoj Kutiji šibica poraženi 2:3 poslije produžetaka.

Kapetan “trgovaca“ Josip Suton svojim je drugim pogotkom izjednačio na 2:2 u posljednjoj sekundi i tako odveo susret u produžetke, u dodatnih dva puta po pet minuta.

Odlučujući Čekol

Utišao je barem na trenutak bučne navijače domaćih koji su tradicionalno stvorili “vruću“ atmosferu. Međutim, na izmaku prvog produžetka, u 45. minuti, Čekol je zabio za 3:2. Pokazalo se kasnije da je to bio pogodak odluke.

Split Tommy prethodno je na poluvremenu vodio 1:0 golom Suto...

24. travanj 2024 18:17