Ivana Bebek, sestra nogometnog suca, srebrna na Svjetskoj premier ligi

Piše R.R.
19. lipnja 2017. - 20:30
top_ten10-151114

Ivana Bebek osvojila je srebrnu medalju na turniru Svjetske karate lige u španjolskom gradu Toledu. U dvoboju za naslov pobjednice u kategoriji do 68 kg Bebek je izgubila od Njemice Johanne Kneer sa 6:0.

U 1. kolu naša predstavnica bila je slobodna, a onda su uslijedile četiri pobjede. Bebek je svladala Francuskinju Leu Avazeri s 2-1, u susretu s Novozelandjankom Amy Thomason završilo je 1-1, ali je Bebek išla dalje zahvaljujući prvom osvojenom bodu. U nastavku do poraza u finalnom nastupu trijumf nad Ruskinjom Anastasiom Gudilovom 2-0 i Amerikankom Cheryl Murphy 1-0.

Ljiljana Pendić izgubila je u repasažu kategorije do 55 kg od Argentinke Michaele Giuliane Novak sa 4-0. Prije toga Pendić je bila slobodna u 1. kolu, pobijedila Belgijanku Nadiu Otten 3-0 i izgubila od Engleskinje Car...

18. travanj 2024 03:41