OstaloPRVENSTVO U MUJU

Zaustavili je suci u borbi za medalju: juniorska prvakinja Matea Jelić peta, bronca stiže u Zagreb

26. lipnja 2017. - 18:03
jelicka

Kristina Tomić, 22-godišnja Zagrepčanka, nije se uspjela plasirati u finale Svjetskog prvenstva u taekwondou, koje se održava u južnokorejskom gradiću Muju. Kristina Tomić je plasmanom u polufinale osigurala brončanu medalju, a u ponedjeljak je imala priliku povećati svoj uspjeh. No, u polufinalnoj borbi kategorije do 49 kilograma izgubila je od 19-godišnje predstavnice Srbije Vanje Stanković (6-12).

Nažalost, Kristina Tomić nije bila ni približno raspoložena kao dan prije, a izgubila je od djevojke s kojom je dosad imala pobjednički skor (2-0). No, valja reći i to da je Vanja Stanković u protekla dva dana i taktički i tehnički briljirala, što je na koncu okrunila svjetskim zlatom. Naime, Stanković je zadivila i u finalu i sa 10-5 pobijedila jednako mladu, ali već trofejnu i f...

23. travanj 2024 19:53