OstaloTORCIDA KUP

Završnica malonogometnog turnira u Vukovarskoj: bronce pripale FF Popayju i veteranima Čistoće

Piše R.R.
10. kolovoza 2017. - 23:23
torcida_kup1-280616

Završna večer malonogometnog turnira torcida kup koji se igra na terenu u Vukovarskoj stigao je do svoje završnice.

U prvom dijelu večerašnjeg programa odigrane su već utakmice za treće mjesto. U konkurenciji veterana Čistoća je u zanimljivom susretu bila bolja od Hajduk.hr 3:2. Nadmetali su se Dražen Jurčić (Čistoća) i Vik Lalić (Hajduk.hr), Čistoća je dvaput vodila, Hajduk poravnao, a onda je u 23. minuti pogotkom Darija Karadže Čistoća stigla do pobjede i bronce.

U konkurenciji mladih nekadašnji višestruki pobjednik Fast Food Popay lako slomio otpor ekipe iz Rico taxija, ugodnog iznenađenje turnira i slavio s laganih 2:0, po jedan pogodak u svakom poluvremenu,...

23. travanj 2024 22:21