Ostalojedna solidna utrka

Zrnčić-Dim: Po rezultatima ne toliko, ali Pjongčang ću pamtiti po vjetru

16. veljače 2018. - 19:38
hahahhha

Hrvatski skijaš Natko Zrnčić-Dim, koji je u petak zauzeo 29. poziciju u superveleslalomu na ZOI u Pjongčangu, kazao je da je zadovoljan što je Igre završio jednom solidnom utrkom.

"Gornji i srednji dio staze sam dosta dobro odvozio, a u donjem dijelu sam napravio grešku koja me je koštala boljeg plasmana. Ipak, nakon propuštanja spusta zbog bolnih leđa, zadovoljan sam što sam Igre uspio završiti jednom solidnom utrkom", izjavio je Natko Zrnčić-Dim, koji je za pobjednikom Austrijancem Matthiasom Mayerom imao 2.61 sekunde zaostatka.

Za Natka Zrnčića-Dima ovo su bile četvrte olimpijske igre, a po čemu će ih pamtiti:

"Po rezultatima ne toliko, ali Pjongčang ću pamtiti po vjetru zbog kojeg su odgađane utrke u alpskom skijanju, ali i u drugim sportovima, dobrom hotelu i hran...

23. travanj 2024 16:46