Ostalopolufinale rh

'Marinke' preokretom stigle do pobjede protiv Riječanki

Piše Darko Rapić
23. ožujka 2018. - 09:28

Odbojkašice Marine Kaštela napravile su veliki korak prema finalu doigravanja za prvaka u kojem brane naslov osvojen prošle godine pobijedivši sa 3:1 Rijeku CO.

Prva polufinalna utakmica pripala im je vidno boljom igrom protiv Riječanki koje će u subotu pred svojim navijačima pokušati odvesti polufinalnu seriju u treću utakmicu.

Gošće su dobro otvorile prvi set kojeg su lakše no očekivano privele u svoju korist – sa 25:18 povele su s 1:0. Njihovo vodstvo kao da je trgnulo ‘marinke’ koje su se u naredna tri seta iskazale te preokretom učinile pozitivan rezultat pred uzvrat.

Prvo su ‘istom mjerom’ uzvratile Riječankama (25:18), a zatim su s dva nešto teža, ali ipak za njih uspješna seta (25:21, 25:20) privele utakmice kraju za zasluženu pobjedu.