Ostalodobri rezultati kluba domaćina

Najbolje od najboljeg u Splitu: održan drugi Kyokushin karate kup

Piše PSD
29. ožujka 2018. - 14:38

Dana 24. ožujka 2018. godine održan je drugi Kyokushin karate Kup Split u Sportskoj dvoran OŠ Žnjan - Pazdigrad.

Na navedenom natjecanju nastupilo je 80 najboljih boraca hrvatskih kyokushin karate klubova u 20 kategorija.

Natjecanje je otvorio predsjednik KKK SPLIT Toni Majstorović, a nakon toga na red su došle demonstracije članica Kluba ritmičke gimnastike Lotus i članova KKK SPLIT .

Natjecanje se održalo u disciplini kumite od najmlađih natjecatelja do juniorskog uzrasta na oduševljenje svih prisutnih.

Članovi Kyokushin karate kluba Split osvojili su devet odličja i to po tri zlatna, srebrna i brončana.

Među natjecateljima treba istaknuti braću Matea i Duju Ravlića koji su na posljednja tri turnira osvojili zlatna odličja te Needu Pavlinovića koji je osvojio zlatnu medalju ...

24. travanj 2024 05:49