'Marinke se držale tek jedan set': Zagrepčanke svaku pogrešku dobro naplatile

Piše Darko Rapić
1. travnja 2018. - 20:02
odbojka_mladost9-200417.JPG

Ni odbojkašice Marine Kaštela nisu „preživjele" u dvorani Doma odbojke, u prvoj finalnoj utakmici Zagrepčanke su slavile s 3:0 i tako se stavile u zgodnu poziciju pred drugu utakmicu. Marina se dobro držala u prvom setu, ali nije uspjela nametnuti svoju igru da dođe do željenog vodstva. Protiv tako jakih Mladostašica svaka se pogreška skupo plaćala, što se osobito vidjelo u drugom i trećem setu u kojem Marina nije uspjela ostvariti svoju igru. S druge strane, gošće nisu pronašle ni rješenja za domaći napad, svaki pokušaj bio je bezuspješan ili nije dugo trajao. Marinke sada imaju vremena do četvrtka da se saberu i pred domaćim navijačima pokažu pobjednički karakter protiv iznimno neugodne Mladosti.

23. travanj 2024 10:23