Kaznili ih na Ovalu: u trećoj minuti dodatnog vremena Ljubljana izvukla pobjedu

Piše PSD
2. travnja 2018. - 22:33
nada_dalmacija2-170318

Blatnjav i sklizak teren na Ovalu znatno je utjecao na kvalitetu utakmice regionalnog derbija. Unatoč svim poteškoćama susret dvaju velikih rivala plijenio je ako ne ljepotom onda sigurno neizvjesnošću i zalaganjem igrača obje momčadi. Na vrlo zahtjevnom terenu prvi su se bolje snašli domaći igrači. U 10. minuti Oruč uspijeva probiti obranu splitske momčadi za vodstvo 5:0. Deset minuta potom Burnik iz kaznenog udarca povećava vodstvo Ljubljane na 8:0. Nakon ovog vodstva domaćina momčad Nade uspijeva uspostaviti ravnotežu u igri ali bez uspjeha u realizaciji. S vodstvom Ljubljane 8:0 završava prvo poluvrijeme.

U nastavku splitska momčad nešto kvalitetnije kontrolira loptu te u 54 minuti iz kaznenog udarca Rosso smanjuje na 8:3. U 65. minuti zgoditkom Plazibata te uspješni...

24. travanj 2024 05:35