Ostalofinale odbojke

Kaštelanima nije prvi put da su izgubili prvu utakmicu, a da su kasnije preokrenuli i osvojili titulu: 'Zagrepčanima spremamo iznenađenje'

Piše Darko Rapić
3. travnja 2018. - 13:23

Druga utakmica je pred vratima, očekuje se prepuna dvorana u Kaštel Starome u kojoj će Mladost Ribola Kaštela pokušati doći do izjednačenja i tako pojačati neizvjesnost ovogodišnje završnice prvenstva.

Zagrepčani su u subotu rezultatom 3:2 probili led i poveli s 1:0. Iako je utakmica trajala puna dva i pol sata uz pet setova, sama igra nije bila previše žustra s obje strane.

Uglavnom su momčadi iskorištavale pogreške drugih, u ovom slučaju Kaštelani su imali više grešaka. Jedino su tadašnji domaćini u prvom setu bili igrački raspoloženi, dok je Mladost Ribola Kaštela svoju igru imala u trećem setu.

Momčad trenera Ivana Rančića ima već pet poraza od Zagrepčana, dugo je vremena prošlo otkako su to doživjeli. Međutim, sve su karte i dalje otvorene. Kaštelanima nije p...

23. travanj 2024 14:20