Neizvjesna utrka za 'jedinicu': Vrgorčani udaljili Square od play-offa

Piše Jakov Kovačević, Tonći Vlašić
10. travnja 2018. - 18:08
split_vrgorac18-250318

Devetnaesto kolo Prve malonogometne lige proteklo je u znaku gostiju. Od šest utakmica, samo je u dalmatinskom ogledu u Makarskoj slavio domaćin.

Na premijernom gostovanju u u gradu podno Biokova Crnica se predstavila kao kvalitetna momčad i već od početka se vidjelo da će biti tvrdi orah favoriziranom Novom Vremenu Apfel. Nakon što su u 25. minuti Šibenčani poravnali na 3:3, Makarani su ubacili u višu brzinu i s tri pogotka, jednom je zabio Vuković, dva puta Eduardo u samoj završnici, stigli do slavlja.

U Čibači Square je dobio prvo poluvrijeme protiv Vrgorca pogotkom Reze u 15. minuti. Nastavak je donio 3:0 za goste. Martinac je postigao prva dva pogotka, a vratar Vrgorca Herceg naciljao je mrežu Squarea preko cijelog terena u predzadnjoj, 39. minuti, kad je domaćin jurio iz...

16. travanj 2024 15:55