Kaštelanke nisu uspjele prirediti novu senzaciju

Piše Darko Rapić
13. travnja 2018. - 00:52
kastela_mladost8-120418

Odbojkašice Marine Kaštela nisu uspjele prirediti novu senzaciju, zagrebačka Mladost pobjedom od 3:1 proslavila je novu titulu u svojoj bogatoj povijesti. Unatoč porazu, Marina itekako ima razloga za zadovoljstvo.

Pred sam početak utakmice domaća ekipa predstavila se znatno oslabljena zbog neigranja Danice Uljević čiji se nedostatak osjetio. Mladost je odlično otvorila set, dugo je držala vodstvo koje se u jednom trenutku popelo na 15:8. Tada je uslijedila sjajna serija Marinki koji u samo nekoliko minuta dolaze do 16:16, a mnogobrojna publika dodatno podiže atmosferu koja, u tijesnoj završnici, vodi domaće do 1:0 u setovima.

Gotovo ista stvar dogodila se u drugom setu. Mladost u ranoj fazi stiže do vodstva, niže poene te je ponovo na semaforu 15:8. Ovoga puta Zagrepčanke nis...

20. travanj 2024 02:36