Ostalofutsal

Dalmatinski derbi: Splićani se revanširali za poraz u Makarskoj

Piše V.B.
15. travnja 2018. - 18:16

Tri gola u devet minuta (od 14. do 23.) bila su dovoljna Split Tommyju da osigura pobjedu u dalmatinskom derbiju na Gripama protiv Novog Vremena Apfel i tako mu se revanšira za poraz u Makarskoj (3:0).

Dva kola prije početka doigravanja Splićani ostaju na vrhu tablice, a Makarani su treći sa šest bodova manje i ostaje im nada da će u posljednjem kolu u Zagrebu protiv Futsal Dinama imati šansu izboriti drugu poziciju koja vodi izravno u polufinale doigravanja.

„Trgovci“ su poveli u 14. minuti golom Ćorluke koji je dvije minute ranije pogodio gredu. Asistent je bio Perić koji je probio desnu stranu i namjestio mu zicer na tri metra od gola. Tek što se krenulo s centra u drugom poluvremenu, Split Tommy je udvostručio vodstvo.

Tešija je poslao sjajnu dugu loptu preko cijelog terena ...

23. travanj 2024 13:21