OstaloOvise o drugima

Hrvaticama rulet petog seta na Gripama: male su šanse za plasman u Final-four Zlatne lige

Piše Darko Rapić
3. lipnja 2018. - 01:11
hrvatska_madjarska3-020618

U gotovo dva i pol sata dugom susretu Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija stigla je do važne pobjede svladavši Mađarsku rezultatom 3:2. Splitske Gripe ponovo nisu bile željno ispunjene, ali su bile dovoljno glasne da u važnim trenucima budu potrebna podrška Hrvaticama. Gošće su puno bolje otvorile set, nakon 1:4 i 2:7 imale su sigurnih 1:0 u setovima koje su Hrvatskoj lagano zatvarale vrata prema Final fouru Zlatne lige. Manjak njihove koncetracije umalo je kažnjen pri rezultatu 13:14 i 23:24, no do izjednačenja i preokreta ipak nije bilo. Valja spomenuti da je kod 18:21 zapisnički stol primijetio krivu izmjenu gostujuće ekipe. Suci su dugo provjeravali podatak kada se izmjena obavila, ali umjesto očekivanog povratka na rezultat kada se pogreška dogodila set je ipak nastavljen....

20. travanj 2024 15:34